Szybki KONTAKT

PERFEKT-MEBLE s.c.
Karol Jokiel i Ireneusz Jokiel

603898002 lub 785152735
biuro.perfektmeble@gmail.com

Nowa Wieś 9, 63-620 Trzcinica

Pon-Sob: od 9 do 21 
Niedziela: od: 12 do 19

Szukaj w sklepie

Regulamin sklepu internetowego

1.         Sklep internetowy działający pod adresem www.perfekt-meble.com.pl  prowadzony jest przez firmę PERFEKT MEBLE

2.         Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju. Meble dostarczamy własnym transportem lub (na życzenie klienta) kurierem.

3.         Opłata za dostawę produktów ustalana jest indywidualnie. Koszty transportu uzależnione są od wagi, gabarytu wyrobu jak również od wybranego przez Klienta rodzaju transportu. Istnieje również możliwość osobistego odbioru towaru w siedzibie naszej firmy po wcześniejszym uzgodnieniu ze sprzedawcą.

4.         Wszystkie ceny podane w sklepie internetowym www.perfekt-meble.com.pl są cenami brutto.

5.         Na życzenie klienta wystawiana jest faktura VAT.

6.         Każdy towar zakupiony w naszym sklepie objęty jest gwarancją producenta. Gwarancja obejmuje jedynie ewentualne wady materiałowe wynikające z wady materiału. Gwarancja nie obejmuje wad powstałych na skutek niewłaściwego montażu i użytkowania. Towar wadliwy zostanie naprawiony lub wymieniony na inny.

7.         Zamówienia można składać przez 7 dni w tygodniu.

8.         Przyjęcie zamówienia do realizacji ma miejsce w momencie otrzymania przez Klienta wiadomości e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia od pracownika sklepu internetowego www.perfekt-meble.com.pl

9.         Terminy realizacji zamówień wynoszą do 21 dni roboczych. Okres oczekiwania na dostawę jest zależny od stanów magazynowych. W przypadku braku towaru w magazynie, Klient jest informowany o tym fakcie i związanym z tym przedłużeniem czasu realizacji zamówienia. O terminie realizacji poinformujemy najpóźniej na dzień przed dostawą.

10.       Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzenia nowych towarów do oferty sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzenia w nich zmian (punkt ten nie dotyczy zamówień potwierdzonych).

11.       Klient może zrezygnować z zamówienia lub wprowadzić zmiany do momentu rozpoczęcia realizacji zamówienia. Rezygnację lub zmianę zamówienia należy zgłosić drogą e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie:603898002

12.       Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu niezgodności z zamówieniem, uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

13.       Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

14.       Składając zamówienie, Klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu. Dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne i odpowiednio chronione przed dostępem osób trzecich, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

15.       Wpłaty (całej sumy lub przedpłaty) Klient dokonuje na podany wcześniej numer rachunku bankowego.

16.       Ceny towarów znajdujących się w ofercie Sklepu wyrażone są w złotych polskich zawierają podatek VAT i są cenami brutto. Cena podana przy towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta Zamówienia i nie ulegnie zmianie aż do wykonania Zamówienia.

17.       Podane ceny nie obejmują kosztów przesyłki, ani innych opłat. Ceny za przesyłkę danego produktu są zróżnicowane i zależą od regionu przesyłki.

18.       Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen, wprowadzania i usuwania produktów, przeprowadzania oraz do odwoływania akcji promocyjnych na łamach strony.

19.       Zmiany o których mowa w pkt. 3 nie dotyczą zamówień będących w trakcie realizacji.

20.       Oferta cenowa produktów dotyczy tylko Klientów sklepu internetowego PERFEKT MEBLE.

21.       Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

               - Przelew bankowy na konto Sklepu

               - Gotówka płatna przy odbiorze zamówionego towar

Ostatnio oglądane produkty